o nás

Náš tím tvoria odborníci z oblasti práva, marketingu, vývoja produktov, vydavateľstva a mnohých ďalších. Spoločne spájame niekoľko stoviek rokov činnosti v našich príslušných oblastiach odbornosti.

Výkonní riaditelia

img
Ján Winkler

Jan je zakladateľom a výkonným riaditeľom. Už 15 rokov pracuje v odvetví AdTech pre spoločnosti ako AdTiger alebo AdSpirit.

súhlasmanager GmbH

img
Christofer Linusson

Christofer vedie nemeckú pobočku v Hamburgu. Digitálny priemysel nazýva svojou špecializáciou už približne 10 rokov.

súhlasmanager GmbH

img
Götz Sielk

Götz sa zameriava na marketing a rast. Je odborníkom na podnikanie a viac ako 20 rokov pracoval na digitálnych produktoch pre AOL a IMG.

súhlasmanager GmbH

img
Hanna Melin

Hanna je naša CFO. Viac ako 10 rokov pracovala v oblasti financií a controllingu pre spoločnosti ako Bombardier Transport.

súhlasmanager GmbH

img
Falko Berg

Falko je náš technický riaditeľ a do nášho tímu prináša dlhoročné skúsenosti z oblasti AdTech.

súhlasmanager GmbH

img
Olivier Chouraki

Olivier je softvérový inžinier a podnikateľ s 15-ročnými skúsenosťami v odvetví digitálnej reklamy.

súhlasmanager GmbH

Miesta

ConsentManager bol pôvodne založený vo Švédsku a toto je naše sídlo. Vzhľadom na dlhú dobu, čo sme na trhu, nám postupne pribudli ďalšie dcérske spoločnosti v jednotlivých krajinách. Okrem našej centrály v Štokholme (SE) máme zákaznícky servis v Hamburgu (DE) a Paríži (FR), ako aj naše developerské skupiny v Berlíne (DE) a Zürichu (CH).

CMP

Nie ste si istí, či potrebujete CMP?

Ak si nie ste istí, či potrebujete CMP alebo nie, kontaktujte nás – pomôžeme vám nájsť to správne riešenie pre vašu spoločnosť!

Kontakt