Hľadá sa manažér SEA (m/f/d)


Čo sa deje?

Online doma a preto náš nový manažér SEA (m/f/d)

Platforma na správu súhlasu je softvér, ktorý prevádzkovatelia webových stránok alebo poskytovatelia webových aplikácií používajú na získanie a uloženie súhlasu návštevníkov s ochranou údajov pred zhromažďovaním údajov používateľov. Návštevník teda dáva súhlas.

Každý deň sa tešíme z nových zákazníkov, čo z nás robí najrýchlejšie rastúcu spoločnosť v tomto odvetví. A aby to tak zostalo, hľadáme pre našich kolegov vo Francúzsku vhodného manažéra SEA.

Si nadšený, otvorený a tešíš sa na rast s nami? Potom sa staňte súčasťou nášho tímu!

čím sa môžeš pohybovať

 • Vytvárate, monitorujete a optimalizujete naše SEA kampane v službách Google a Facebook. Máte veľkú slobodu a preberáte zodpovednosť za svoje kampane.
 • Pravidelne vykonávate testy s cieľom maximalizovať výkon a implementovať beta verzie a nové funkcie vyhľadávacieho nástroja.
 • Neustále pracujete na výkonnosti Google a optimalizujete informačné kanály produktov.
 • Vykonávate analýzy trhu a konkurencie, sledujete aktuálny vývoj trendov a dávate podnety pre naše produktové portfólio.
 • Svojimi nápadmi a vašou snahou optimalizujete naše výkonnostné marketingové stratégie a posúvate náš online marketing.

čo prinesieš

 • Úspešne ste absolvovali školenie alebo štúdium v oblasti obchodu, marketingu alebo porovnateľnej oblasti a máte niekoľkoročné skúsenosti so SEA, ideálne v B2B prostredí.
 • Máte vášeň pre čísla a svet online marketingu.
 • Pri používaní Excelu a Google Ads Editora máte veľkú istotu. V službách Google Ads, Nákupy Google a Facebook sa cítite ako doma.
 • Ideálne je, ak máte skúsenosti so správou feedov a automatizovanou správou kampaní.
 • V ideálnom prípade je vaším materinským jazykom francúzština, ale nápady si môžete vymieňať aj v angličtine alebo nemčine
 • Ste proaktívny, tímový hráč a radi prijímate zodpovedné úlohy.

Čo nás robí výnimočnými?

Naše živé presvedčenie, že najlepšie výsledky prichádzajú tam, kde sa každý môže optimálne rozvíjať. Preto pracujeme s vysokou mierou osobnej zodpovednosti a flexibility: agilne, medzifunkčne a orientovane na rast. Či už pracujete na diaľku alebo v kancelárii, na čiastočný alebo plný úväzok – pracujete tak, ako vám to najviac vyhovuje.

Ak sa vám to páči, tešíme sa na vašu žiadosť. Vašou kontaktnou osobou je CMO Götz Sielk ( goetz@consentmanager.net ).


viac komentárov

New regulations US 2024
Správny

Nové zákony USA na ochranu súkromia vstúpia do platnosti v roku 2024: Aktualizujte svoje nastavenia ochrany osobných údajov špecifické pre USA

V Spojených štátoch vstúpia do platnosti nové zákony o ochrane údajov v druhej polovici roku 2024 – na Floride, Texase, Oregone a Montane . Spoločnosti, ktoré pôsobia v týchto štátoch alebo majú zákazníkov v týchto štátoch, musia preskúmať svoje postupy ochrany údajov, aby zabezpečili súlad s novými zákonmi o ochrane údajov. Aby sme vám tento […]
generál, Nový

consentmanager Tool Spotlight: Možnosti integrácie v informačnom paneli CMP

V tomto mesiaci Tool Spotlight sa bližšie pozrieme na funkcie integrácie, ktoré nájdete na hlavnom paneli CMP consentmanager . Sú výsledkom rozšírenej vývojovej práce medzi consentmanager a príslušnými nástrojmi, čo znamená, že našim používateľom môžeme ponúknuť možnosť aktivovať integráciu jednoduchým kliknutím priamo v ich CMP dashboarde. Medzi najnovšie možnosti patrí integrácia Google Consent Mode v2, […]