Hľadá sa manažér SEA (m/f/d)


Čo sa deje?

Online doma a preto náš nový manažér SEA (m/f/d)

Platforma na správu súhlasu je softvér, ktorý prevádzkovatelia webových stránok alebo poskytovatelia webových aplikácií používajú na získanie a uloženie súhlasu návštevníkov s ochranou údajov pred zhromažďovaním údajov používateľov. Návštevník teda dáva súhlas.

Každý deň sa tešíme z nových zákazníkov, čo z nás robí najrýchlejšie rastúcu spoločnosť v tomto odvetví. A aby to tak zostalo, hľadáme pre našich kolegov vo Francúzsku vhodného manažéra SEA.

Si nadšený, otvorený a tešíš sa na rast s nami? Potom sa staňte súčasťou nášho tímu!

čím sa môžeš pohybovať

 • Vytvárate, monitorujete a optimalizujete naše SEA kampane v službách Google a Facebook. Máte veľkú slobodu a preberáte zodpovednosť za svoje kampane.
 • Pravidelne vykonávate testy s cieľom maximalizovať výkon a implementovať beta verzie a nové funkcie vyhľadávacieho nástroja.
 • Neustále pracujete na výkonnosti Google a optimalizujete informačné kanály produktov.
 • Vykonávate analýzy trhu a konkurencie, sledujete aktuálny vývoj trendov a dávate podnety pre naše produktové portfólio.
 • Svojimi nápadmi a vašou snahou optimalizujete naše výkonnostné marketingové stratégie a posúvate náš online marketing.

čo prinesieš

 • Úspešne ste absolvovali školenie alebo štúdium v oblasti obchodu, marketingu alebo porovnateľnej oblasti a máte niekoľkoročné skúsenosti so SEA, ideálne v B2B prostredí.
 • Máte vášeň pre čísla a svet online marketingu.
 • Pri používaní Excelu a Google Ads Editora máte veľkú istotu. V službách Google Ads, Nákupy Google a Facebook sa cítite ako doma.
 • Ideálne je, ak máte skúsenosti so správou feedov a automatizovanou správou kampaní.
 • V ideálnom prípade je vaším materinským jazykom francúzština, ale nápady si môžete vymieňať aj v angličtine alebo nemčine
 • Ste proaktívny, tímový hráč a radi prijímate zodpovedné úlohy.

Čo nás robí výnimočnými?

Naše živé presvedčenie, že najlepšie výsledky prichádzajú tam, kde sa každý môže optimálne rozvíjať. Preto pracujeme s vysokou mierou osobnej zodpovednosti a flexibility: agilne, medzifunkčne a orientovane na rast. Či už pracujete na diaľku alebo v kancelárii, na čiastočný alebo plný úväzok – pracujete tak, ako vám to najviac vyhovuje.

Ak sa vám to páči, tešíme sa na vašu žiadosť. Vašou kontaktnou osobou je CMO Götz Sielk ( goetz@consentmanager.net ).


viac komentárov

Jetzt zu consentmanager wechseln

Newsletter 07/2024

ponuka na zmenu consentmanager Nie ste spokojní so svojím súčasným poskytovateľom správy súhlasu, ale bojíte sa technického úsilia, ktoré môže zmena znamenať? Potom pre vás máme atraktívnu ponuku. Teraz prepnite na consentmanager a vďaka nášmu novému režimu kompatibility bude technický prechod jednoduchý. Čo pre to musíte urobiť? Jednoducho nahraďte nejaký kód na svojom webe a […]
Einhaltung der EU-Verordnung über künstliche Intelligenz consentmanager
Správny

Nariadenie EÚ o umelej inteligencii

Nariadenie EÚ o umelej inteligencii vstúpi do platnosti v auguste 2024 Po prvom návrhu Európskej komisie v apríli 2021 prijal Európsky parlament nariadenie EÚ o umelej inteligencii. Toto bolo uverejnené v Úradnom vestníku Európskej únie v júli 2024 a teraz je dostupné vo všetkých 24 úradných jazykoch členských štátov EÚ. Nariadenie oficiálne nadobudne účinnosť v […]