Newsletter 10/2021

Aktualizácie indexového prehľadávača

S našou najnovšou aktualizáciou sme sa opäť zamerali na náš indexový prehľadávač. Prehľadávač je teraz ešte dôkladnejší a sleduje podstránky v rámci webu presnejšie ako predtým. Rovnako výsledky crawlera je možné konečne exportovať ako PDF a pridali sme ďalšie kontroly, napríklad pre prevody do tretích krajín.

Okrem toho bolo vylepšené ovládanie prehľadávača: V nastaveniach prehľadávača CMP môžete napríklad nastaviť, že novo nájdení poskytovatelia sa majú najskôr pridať do poradovníka a nie hneď do bežného zoznamu poskytovateľov. Okrem toho je teraz možné súbory cookie oddeliť podľa domény, čo je výhodné najmä pre zákazníkov, ktorí používajú rovnaký CMP kód na viacerých doménach. A v neposlednom rade zoznam poskytovateľov teraz zobrazuje aj najnovšie nálezy, vďaka čomu je jednoduchšie zistiť, kde bol poskytovateľ nájdený.

Vylepšený kód automatického blokovania

Okrem crawlera sme tento mesiac vylepšili najmä automatický blokový kód. Keďže je preferovaný mnohými zákazníkmi, zlepšili sme najmä pohodlie a čas načítania: V minulosti sa často vyskytovali problémy s „nevyhnutnými“ alebo „funkčnými“ poskytovateľmi, ktorých CMP nepriaznivo blokovalo, teraz by to malo byť oveľa jednoduchšie s takýmito poskytovateľmi pracovať.

Webináre v novembri

Vzhľadom na množstvo noviniek, ktoré prídu na weby s TTDSG od decembra, budeme v novembri ponúkať ďalšie webináre. Toto sú:

 • Webinár: TTDSG a aktuálny vývoj v oblasti ochrany údajov
  9. novembra 2021 – 15:00
  Na registráciu
 • Webinár: Používanie správcu súhlasu so službou Google TagManager a režimom súhlasu Google
  10. novembra 2021 – 15:00
  Na registráciu

Viac nových funkcií a zmien

 • Vylepšené protokolové API
 • vylepšenia dátovej vrstvy
 • Lepšia podpora pre vypnuté zobrazenie
 • Automaticky rozbaľte pridružené odkazy
 • … a oveľa viac.
 

Zostaňte v obraze!

odoberať novinky