Nový

Newsletter 2020/10


Náš nový web je tu

Sme radi, že vám môžeme predstaviť naše nové logo a našu novú webovú stránku. Náš známy šesťuholník zostáva, ale teraz je sviežejší a modernejší.

Zmeny pravidiel transparentnosti a súhlasu združenia IAB

Ako bolo oznámené v poslednom bulletine, IAB upravila pokyny pre účasť v IAB TCF. Upozorňujeme na nasledujúce zmeny:

  • Nastavenia témy teraz zobrazujú hodnotu farebného kontrastu pri nastavovaní farby pre tlačidlá prijať/odmietnuť/nastavenia/uložiť. IAB vyžaduje, aby bol farebný kontrast aspoň 5:1 (popredie vs. pozadie). Pri aktuálnej aktualizácii je táto hodnota kontrastu povinná. Témy s nižšou hodnotou kontrastu strácajú nastavenie súladu s IAB. Skontrolujte svoje návrhy .
  • V aktuálnej aktualizácii sme zakázali možnosť zmeniť uvítací text prvej úrovne, ak je v CMP povolený rámec transparentnosti a súhlasu združenia IAB. Zákazníci, ktorí chcú zmeniť text, potrebujú dodatočné schválenie od správcu súhlasu. Existujúce texty nie sú ovplyvnené.

Viac nových funkcií a zmien

  • Prispôsobiteľné ikony zoznamu na účely bez začiarknutia
  • Dodávateľov je teraz možné skryť
  • Nové makrá na zobrazenie tlačidiel a odkazov v texte
  • Môžete si vytvoriť svoj vlastný zásobník
  • … a oveľa viac.

viac komentárov

Jetzt zu consentmanager wechseln

Newsletter 07/2024

ponuka na zmenu consentmanager Nie ste spokojní so svojím súčasným poskytovateľom správy súhlasu, ale bojíte sa technického úsilia, ktoré môže zmena znamenať? Potom pre vás máme atraktívnu ponuku. Teraz prepnite na consentmanager a vďaka nášmu novému režimu kompatibility bude technický prechod jednoduchý. Čo pre to musíte urobiť? Jednoducho nahraďte nejaký kód na svojom webe a […]
Einhaltung der EU-Verordnung über künstliche Intelligenz consentmanager
Správny

Nariadenie EÚ o umelej inteligencii

Nariadenie EÚ o umelej inteligencii vstúpi do platnosti v auguste 2024 Po prvom návrhu Európskej komisie v apríli 2021 prijal Európsky parlament nariadenie EÚ o umelej inteligencii. Toto bolo uverejnené v Úradnom vestníku Európskej únie v júli 2024 a teraz je dostupné vo všetkých 24 úradných jazykoch členských štátov EÚ. Nariadenie oficiálne nadobudne účinnosť v […]