Nový

Newsletter 2021/03


Viac rýchlosti pod kapotou

Tento mesiac sme urobili veľa „pod kapotou“ zmien. Takže sme vyčistili naše skripty a prebudovali našu serverovú infraštruktúru. Pre našich zákazníkov a návštevníkov ich webových stránok sa to prejaví predovšetkým na vyššej rýchlosti CMP a používateľského rozhrania. Okrem toho boli opravené rôzne drobné chyby.

vlastné jazyky

V súčasnosti podporujeme viac ako 30 jazykov. Ak to nestačí alebo ak chcete podporovať určité dialekty, môžete tak urobiť teraz: Teraz je možné vytvárať a používať nové jazyky a dialekty v CMP. Ako pri všetkých „systémových jazykoch“, aj tu si môžete prispôsobiť všetky texty a štítky vrstvy súhlasu a osloviť tak svojich používateľov ešte konkrétnejšie.

Webináre v marci

Vzhľadom na veľký záujem o naše posledné webináre organizujeme webináre opäť v marci. Tu budeme tematicky pokračovať tam, kde sme minule skončili a ponoríme sa hlbšie do tém reportingu, optimalizácie, TCF a niektorých dôležitých nástrojov. Webináre sú bezplatné.

 • Webinár: Správa súhlasu v online marketingu
  (24:03 14:00 v nemčine)
  Viac informácií a registrácia
 • Webinár: Správa súhlasu pre vydavateľov a obchodníkov
  (26.03 14:00 v nemčine)
  Viac informácií a registrácia
 • Webinár: Súlad s GDPR je jednoduchý
  (23:03 16:00 v nemčine)
  Viac informácií a registrácia

Viac nových funkcií a zmien

 • Dizajnová možnosť pre 3 tlačidlá na uvítacej vrstve
 • Opravy chýb pri integrácii Twitteru, Youtube a ďalších
 • Možnosť vypnutia CSS
 • Nové funkcie pre predajcov
 • … a oveľa viac.

viac komentárov

Jetzt zu consentmanager wechseln

Newsletter 07/2024

ponuka na zmenu consentmanager Nie ste spokojní so svojím súčasným poskytovateľom správy súhlasu, ale bojíte sa technického úsilia, ktoré môže zmena znamenať? Potom pre vás máme atraktívnu ponuku. Teraz prepnite na consentmanager a vďaka nášmu novému režimu kompatibility bude technický prechod jednoduchý. Čo pre to musíte urobiť? Jednoducho nahraďte nejaký kód na svojom webe a […]
Einhaltung der EU-Verordnung über künstliche Intelligenz consentmanager
Správny

Nariadenie EÚ o umelej inteligencii

Nariadenie EÚ o umelej inteligencii vstúpi do platnosti v auguste 2024 Po prvom návrhu Európskej komisie v apríli 2021 prijal Európsky parlament nariadenie EÚ o umelej inteligencii. Toto bolo uverejnené v Úradnom vestníku Európskej únie v júli 2024 a teraz je dostupné vo všetkých 24 úradných jazykoch členských štátov EÚ. Nariadenie oficiálne nadobudne účinnosť v […]