videá

Webinár so spoločnosťou Google: Pochopenie a bezproblémová integrácia Google Consent Mode v2


Z dôvodu vysokého dopytu po informáciách o nastavení a riešení nových požiadaviek Google Consent Mode v2 zorganizovala consentmanager spolu so spoločnosťou Google 12. júna 2024 ďalší webinár na túto tému.

Webinár prebiehal v nemčine.

Nestihli ste to? Žiaden problém! PDF pre webinár nájdete tu na stiahnutie .

Dennis Gingele zo spoločnosti Google a Jan Winkler zo consentmanager predstavili najdôležitejšie fakty a základné informácie o Google Consent Mode v2.

Preberali sa tieto témy:

  • Čo je Google Consent Mode v2 a súvisiace zmeny.
  • Integrácia Google Consent Mode v2 a z toho vyplývajúce výhody.
  • Ochrana údajov a právne aspekty Google Consent Mode v2.
  • Dôležité termíny Google Consent Mode v2.

Či už ste v digitálnom marketingu, prevádzkujete webovú stránku alebo pracujete v súlade s predpismi, tento webinár vám dáva príležitosť dozvedieť sa všetko o Google Consent Mode v2 priamo od odborníkov.


viac komentárov

Jetzt zu consentmanager wechseln

Newsletter 07/2024

ponuka na zmenu consentmanager Nie ste spokojní so svojím súčasným poskytovateľom správy súhlasu, ale bojíte sa technického úsilia, ktoré môže zmena znamenať? Potom pre vás máme atraktívnu ponuku. Teraz prepnite na consentmanager a vďaka nášmu novému režimu kompatibility bude technický prechod jednoduchý. Čo pre to musíte urobiť? Jednoducho nahraďte nejaký kód na svojom webe a […]
Einhaltung der EU-Verordnung über künstliche Intelligenz consentmanager
Správny

Nariadenie EÚ o umelej inteligencii

Nariadenie EÚ o umelej inteligencii vstúpi do platnosti v auguste 2024 Po prvom návrhu Európskej komisie v apríli 2021 prijal Európsky parlament nariadenie EÚ o umelej inteligencii. Toto bolo uverejnené v Úradnom vestníku Európskej únie v júli 2024 a teraz je dostupné vo všetkých 24 úradných jazykoch členských štátov EÚ. Nariadenie oficiálne nadobudne účinnosť v […]